Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR IN CADRUL PROIECTULUI „DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA AL COMUNEI GURA PADINII, JUDETUL OLT, CU UN BULDOEXCAVATOR”
- Număr anunț
- SCN1047633
- Autoritate contractantă
- Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.819,50 RON
- Valoare atribuită
- 265.762,50 RON
- Data publicării
- 08.07.2019 16:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1021498
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054444
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
265.762,50 RON
din 265.819,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro