Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de achiziție publică – acord cadru de furnizare - Articole de unică folosința din hârtie
- Număr anunț
- SCN1047607
- Autoritate contractantă
- Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.574 RON
- Valoare atribuită
- 196.473,30 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2019 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1021507
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054541
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru de furnizare- Articole din hartie-converted.pdf.p7s
- caiet de sarcini- Articole din hartie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054541.pdf
- modele formulare -Articole din hartie.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVIVA DISTRIBUTION SRL CUI RO 17676130
Valoare atribuită
196.473,30 RON
din 196.574 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.