Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,6% sub estimat
Achizitie reactivi transfuzii
- Număr anunț
- CN1012880
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.798,40 RON 49,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2019 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1021886
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054247
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.odt.p7s
- FisaDate_DF1054247.pdf
- formulare_furnizare.doc.p7s
- model acord cadru de furnizare.doc.p7s
- model contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Loturi (13)
Adjudecat: 35.798,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartela grupaj sanguin pacient ABO/Rh | — | — | |
| 2 | Cartela profil fenotip Rhesus si antigen Kell Rh subgrupe+K | — | — | |
| 3 | Cartela reactiv AHG polispecific - LISS/Coombs | — | — | |
| 4 | Cartela test salin/enzimatic/anticorpi la rece - NaCl/Test Enzi… | — | — | |
| 5 | Solutie bromelina modificata pentru micrometoda | — | — | |
| 6 | Solutie Liss modificata pentru micrometoda | — | DIALAB SOLUTIONS 2 contracte | 31.408 RON |
| DIALAB SOLUTIONS · contract 534 · 16.09.2019 | — | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract 535 · 16.09.2019 | 31.408 RON | |||
| 7 | Eprubete dilutie | — | — | |
| 8 | Conuri pentru pipeta electronica | — | — | |
| 9 | Set suspensie conventionala de 3 hematii test (A1, B, O) | — | BALMED S.R.L. 2 contracte | 3.299,20 RON |
| BALMED S.R.L. · contract 537 · 16.09.2019 | 3.299,20 RON | |||
| BALMED S.R.L. · contract 536 · 16.09.2019 | — | |||
| 10 | Cartele pt ultimul test la patul bolnavului ABO+D | — | TORUS PHARMA COMPANY SRL 2 contracte | 1.091,20 RON |
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 539 · 16.09.2019 | 1.091,20 RON | |||
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 538 · 16.09.2019 | — | |||
| 11 | Reactivi anti AB/A/B/D | — | — | |
| 12 | Seruri A/B/O | — | Anulat | — |
| 13 | Papaina | — | — | |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BALMED SRL CUI RO 4281740
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TORUS PHARMA COMPANY SRL CUI RO31885689
Valoare atribuită
35.798,40 RON
din 71.000 RON estimat
49,6%
Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 35.201,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.