Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat
,,ASFALTARE STRADA DECEBAL DE LA KM 0+000 - LA KM 0+424, COM. VLĂDENI, JUD. IALOMIȚA″
- Număr anunț
- SCN1047548
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. (CUI 26908956)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527.702,19 RON
- Valoare atribuită
- 494.620,43 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2019 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1025012
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054376
Documente
Documentația de atribuire
- 02. caietul de sarcini al ach. str _ Decebal.pdf.p7s
- 03. formulare fișă date_Decebal.doc.p7s
- 04model contract lucr. str Decebal.pdf.p7s
- 05.Memoriu Tehnic PT_Decebal.pdf.p7s
- 06. Piese desenate PT_Asf. Str. Decebal.pdf.p7s
- 07. caiete de sarcini PT. str _ Decebal.pdf.p7s
- 08. Formulare F1,F2,F3,C6,C7,C8,C9 Asf. Str. Decebal.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054376.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. CUI 26908956
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MAGNUM CONTRANS SRL CUI RO 29375262
Valoare atribuită
494.620,43 RON
din 527.702,19 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 33.081,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.