Atribuită Anunț de participare

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru proiectul „Creare Grădină Publică pentru Agrement și Recreere pe str. Avram Iancu, oraș Pucioasa”

Număr anunț
SCN1047772
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
CHIRULLI ANDREA (CUI 6201424)
Cod CPV
45112712-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a gradinilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590.092,60 RON
Valoare atribuită
682.673,43 RON
Data publicării
09.07.2019 16:24
Anunț de atribuire
SCNA1032091
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054907

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CHIRULLI ANDREA CUI CHRNDR62E01C424B
Asociați 1
BOMACA PROIECT SRL CUI RO 18241044

Valoare atribuită

682.673,43 RON

din 590.092,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.