Atribuită
Anunț de participare
Dotarea cu utilaje pentru Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență al comunei Tichilești, județul Brăila
- Număr anunț
- SCN1047751
- Autoritate contractantă
- COMUNA TICHILESTI (CUI 4342677)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.648,45 RON
- Valoare atribuită
- 352.600 RON
- Data publicării
- 09.07.2019 15:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1023979
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048067
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini utilaj SVSU.pdf.p7s
- Capacitate tehnica si profesionala fara prescurtari, completare instructiuni ofertanti.docx.p7s
- Contract de furnizare utilaj SVSU.docx.p7s
- DUAE utilaj SVSU.xml.p7s
- FisaDate_DF1048067.pdf
- Formulare utilaj SVSU.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NHR AGROPARTNERS S.R.L. CUI RO 11946536
Valoare atribuită
352.600 RON
din 352.648,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro