Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
ELECTROPOMPA SLAM DECANTOR
- Număr anunț
- CN1015728
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MECANEX SA (CUI 613803)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.215 RON
- Valoare atribuită
- 34.215 RON
- Data publicării
- 03.10.2019 09:36
- Anunț de atribuire
- CAN1027291
- Termen limită
- 04.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064793
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Formulare- buna- 2019.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064793.pdf
- INSTRUCTIUNI.pdf.p7s
- PROIECT CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Valoare atribuită
34.215 RON
din 34.215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro