Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Produse Semipreparate

Număr anunț
CN1015668
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.609 RON
Valoare atribuită
193.986,22 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
01.10.2019 14:30
Anunț de atribuire
CAN1026072
Termen limită
04.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064552

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EUROPROD SA CUI RO13531071

Valoare atribuită

193.986,22 RON

din 197.609 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 3.622,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.