Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
“Servicii de paza si protectie, bunuri si valori materiale din SDEE Buzau”
- Număr anunț
- CN1012935
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- LEX PROTECT BUZĂU SRL (CUI 4595335)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967.611,83 RON
- Valoare atribuită
- 936.754,80 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2019 09:02
- Anunț de atribuire
- CAN1024746
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054642
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1054642.pdf
- P20-2019 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- P20-2019 CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- P20-2019 FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Valoare atribuită
936.754,80 RON
din 967.611,83 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 30.857,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.