Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Echipamente IT pentru DRDP Cluj
- Număr anunț
- SCN1047648
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491.340 RON
- Valoare atribuită
- 449.332,20 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2019 07:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1022958
- Termen limită
- 25.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054631
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract model.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054631.pdf
- Formulare echipamente IT.doc.p7s
- Sect. II- Instructiuni pt. ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 491.340 RON Adjudecat: 449.332,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : PC cu sistem de operare si monitor | 289.100 RON | S.C. STREAM NETWORKS S.R.L. | 269.995,80 RON ↓6,6% |
| 2 | : Laptop | 72.000 RON | BAD DOG OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. | 65.663,40 RON ↓8,8% |
| 3 | : Multifunctionala A4 | 128.000 RON | UNION CO S.R.L. | 111.440 RON ↓12,9% |
| 4 | : Imprimanta A4 | 2.240 RON | UNION CO | 2.233 RON ↓0,3% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BAD DOG OFFICE DISTRIBUTION SRL CUI RO 22049609
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
449.332,20 RON
din 491.340 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 42.007,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.