Atribuită Anunț de participare

Medicamente program hemofilie, talasemie

Număr anunț
CN1012811
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.837.764,90 RON
Data publicării
09.07.2019 01:48
Anunț de atribuire
CAN1024386
Termen limită
09.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 130-318390
Documentație de atribuire
DF1054167

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (15)

Estimat: 4.837.764,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Octocog alfa fara sucroza 500UI 327.376,80 RON
2 Octocog alfa fara sucroza 1000UI 731.678,40 RON
3 Factor VIII de coagulare si factor Von Willebrand 500UI FVIII/… 153.729,60 RON
4 Factor VIII de coagulare si factor Von Willebrand 500UI FVIII/… 226.459,20 RON
5 Factor IX de coagulare 500UI 196.629,60 RON
6 Factor IX de coagulare 1200UI 363.704 RON
7 Factor VIII de coagulare si factor Von Willebrand 500UI+1200UI 117.896,40 RON Prisum International Trading Co S.R.L.
8 Eptacog alfa activatum 1mg (50KUI) 295.105,20 RON FARMEXIM S.A.
9 Moroctocog alfa 500UI 366.936 RON
10 Moroctocog alfa 1000UI 986.824,90 RON
11 Nonacog alfa (factor IX de coagulare) 500UI 294.942 RON PFIZER ROMANIA
12 Nonacog alfa (factor IX de coagulare) 1000UI 135.842,40 RON Romastru Trading
13 Octocog alfa formulat cu sucroza 500UI 165.240 RON MEDIPLUS EXIM
14 Complex de antiinhiitori ai coagularii 500U 92.024,40 RON FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.
15 Deferasiroxum 500mg 383.376 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.