Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Achizitie autobasculanta dotata cu lama de zapada si sararita
- Număr anunț
- SCN1047873
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536.302,50 RON
- Valoare atribuită
- 479.000 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 23:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1021749
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055120
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- Contract-autobasculanta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055120.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-autobasculanta (3).pdf.p7s
- Modele de formulare-autobasculanta.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Valoare atribuită
479.000 RON
din 536.302,50 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 57.302,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.