Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Hartie pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, plotter etc.
- Număr anunț
- SCN1047841
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.450 RON
- Valoare atribuită
- 11.395,26 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1021580
- Termen limită
- 25.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054972
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini hartie.PDF.p7s
- FisaDate_DF1054972.pdf
- Formulare hartie.PDF.p7s
- Instructiuni ofertanti hartie.PDF.p7s
- Proiect contract hartie.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
11.395,26 RON
din 11.450 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 54,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.