Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,9% sub estimat
FURNIZARE GAZE TEHNICE
- Număr anunț
- SCN1175719
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.892,55 RON
- Valoare atribuită
- 100.381,90 RON 33,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2026 06:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1135578
- Termen limită
- 09.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272004
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
05.06.2026 11:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consiolidat clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
100.381,90 RON
din 151.892,55 RON estimat
33,9%
Adjudecat la 66,1% din estimat · economie 51.510,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.