Atribuită
Anunț de participare
ECHIPAMENTE DE INTERVENTIE PENTRU UZ DIDACTIC
- Număr anunț
- CN1013007
- Autoritate contractantă
- Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
- Furnizor / câștigător
- CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
- Cod CPV
- 35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459.913 RON
- Valoare atribuită
- 459.900 RON
- Data publicării
- 10.07.2019 10:38
- Anunț de atribuire
- CAN1022326
- Termen limită
- 16.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054772
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI-semnat.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE ATRIBUIRE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054772.pdf
- FORMULARE SI MODELE ECHIPAMENTE DE INTERVENTIE PENTRU UZ DIDACTIC-semnat.doc.p7s
- Model _INVENTAR COMPLET-semnat.xlsx.p7s
- PROIECT CONTRACT FURNIZARE-semnat.doc.p7s
- S.T. COMPLET INDIVIDUAL PROTECTIE POMPIERI-semnat.pdf.p7s
- S.T. ECHIPAMENT PREGATIRE INTERVENTIE-semnat.pdf.p7s
- S.T. PISTOL REFULARE MULTIFUNCTIONAL-semnat.pdf.p7s
- S.T. TABLA INTERACTIVA CU VIDEOPROIECTOR-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO32036274
Valoare atribuită
459.900 RON
din 459.913 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro