Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Reabilitare sistem rutier pe DJ 123F, sector km 1+348 - 3+093
- Număr anunț
- SCN1047800
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLAND SRL (CUI 6178970)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.760.320 RON
- Valoare atribuită
- 3.641.427,52 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1027590
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054806
Documente
Documentația de atribuire
- CaietDeSarcini.pdf.p7s
- CertificatDeUrbanism.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054806.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti DJ 123F.docx.p7s
- ModelContract.pdf.p7s
- Modele Formulare DJ 123F.doc.p7s
- PT.Z01.p7s
- PT.Z02.p7s
- PT.Z03.p7s
- PT.ZIP.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTIPLAND SRL CUI RO 6178970
Subcontractanți 1
TIGRA-WILL SRL CUI RO 11268476
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
WINFOR TRADE SRL CUI RO18949564
Asociați 1
AQUA PARC SRL CUI 16790810
Subcontractanți 1
INSTEL SRL CUI RO 513014
Valoare atribuită
3.641.427,52 RON
din 3.760.320 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 118.892,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.