Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,7% sub estimat

Servicii de proiectare tehnică de specialitate pentu întocmire documentații pentru obținere de avize, întocmire proiect tehnic și detalii de execuție și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul - Îmbunătățirea calității vieții populației Orașului Turceni, județul Gorj, prin Modernizare și Dotare Școala Gimnazială cu Clasele I-VIII Strâmba-Jiu și Realizare Teren de Sport

Număr anunț
SCN1047798
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.368 RON
Valoare atribuită
78.000 RON 34,7% sub estimat
Data publicării
10.07.2019 09:12
Anunț de atribuire
SCNA1030396
Termen limită
07.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054652

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MGM PROARCONS SRL CUI 17335973
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALPIN CONSTRUCT CUI RO 12127661
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

78.000 RON

din 119.368 RON estimat 34,7%

Adjudecat la 65,3% din estimat · economie 41.368 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.