Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune grup modular containere nonmagnetice pentru amplasare/functionare instalatie prin rezonanta magnetica nucleara
- Număr anunț
- SCN1047794
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- YPOINT GRIGORAŞ SRL (CUI 25792704)
- Cod CPV
- 45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 505.590,76 RON
- Valoare atribuită
- 505.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1021393
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054827
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054827.pdf
- SECTIUNEA IV PROIECT DE CONTRACT GRUP MODULAR.docx
- SECTIUNEA V FORMULARE (Repaired).docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
YPOINT GRIGORAŞ SRL CUI RO 25792704
Valoare atribuită
505.000 RON
din 505.590,76 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 590,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.