Atribuită
Anunț de participare
Modernizare și extindere Laborator DSVSA Sălaj
- Număr anunț
- SCN1047793
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- SURFACE CORPORATION S.R.L. (CUI 40579573)
- Cod CPV
- 45214610-9 · Lucrari de constructii de cladiri de laboratoare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370.337 RON
- Valoare atribuită
- 2.370.336 RON
- Data publicării
- 10.07.2019 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1036911
- Termen limită
- 01.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052367
Documente
Documentația de atribuire
- 10 Audit energetic.zip.p7s
- 11 Autorizație de construire nr. 397_22.05.2018.pdf.p7s
- 12 CAIET DE SARCINI_Extindere laborator_actualizat 2019.pdf.p7s
- 13 Formulare_Modernizare și extindere laborator_2019.doc.p7s
- 14 Clauze contractuale_Modernizare și extindere laborator_2019.doc.p7s
- 1 Arhitectura_1_Parte scrisa.zip.p7s
- 2 Arhitectura_2_Parte desenata.zip.p7s
- 3 Arhitectura_3_Piese desenate Pompieri.zip.p7s
- 4 Rezistenta_1_Parte scrisa.zip.p7s
- 5 Rezistenta_2_Parte desenata.zip.p7s
- 6 DSVSA Salaj-PDF-Liste fara valori.rar.p7s
- 7 Planse Arhitectura si Rezistenta.zip.p7s
- 8 Instalatii.zip.p7s
- 9 Partea scrisa.zip.p7s
- FisaDate_DF1052367.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SURFACE CORPORATION S.R.L. CUI 40579573
Terți susținători 1
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Valoare atribuită
2.370.336 RON
din 2.370.337 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro