Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul de investitie ”REABILITARE SCOALA GIMNAZIALA DIN COMUNA OHABA, JUDETUL ALBA”

Număr anunț
SCN1047789
Autoritate contractantă
COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
Furnizor / câștigător
ARDEALUL STAR CONSTRUCT SRL (CUI 32213317)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800.714 RON
Valoare atribuită
794.618,16 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
10.07.2019 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1024943
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054774

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

794.618,16 RON

din 800.714 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 6.095,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.