Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Servicii de elaborare proiect tehnic și servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru proiectul „Modernizarea transportului în municipiul Hunedoara, prin investiții în transportul public ecologic – Coridorul Central”
- Număr anunț
- CN1012833
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- FIP CONSULTING (CUI 18423208)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 993.723,86 RON
- Valoare atribuită
- 950.312,76 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1022146
- Termen limită
- 14.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 131-321921
- Documentație de atribuire
- DF1054189
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1_SF elem. DALI-semnat.pdf.p7s
- 1.2_Deviz general-semnat.pdf.p7s
- 1.3_Planuri de situatie rev II-semnat.pdf.p7s
- 1.4_Planuri de situatie autobaza-semnat.pdf.p7s
- 1.5_Harta trasee piste de biciclete-semnat.pdf.p7s
- 1.5_Profile transversale-semnat.pdf.p7s
- 2.1_Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- 2.2_Expertiza tehnica autobaza-semnat.pdf.p7s
- 3_Studiu geo central-semnat.pdf.p7s
- 4.1_Certificat urbanism-semnat.pdf.p7s
- 4.2_Anexa 1 la Certificatul de urbanism-semnat.pdf.p7s
- 4.3_Certificat urbanism demolare-semnat.pdf.p7s
- 4.4_Tabel centralizator obiective investitie-semnat.pdf.p7s
- 4.5_Anexa la Model I-Tabel obiective investitie-semnat.pdf.p7s
- 5.1_Decizie de incadrare impact mediu-semnat.pdf.p7s
- 5.2_Aviz E-Distributie-semnat.pdf.p7s
- 5.3_Aviz DELGAZ grid-semnat.pdf.p7s
- 5.4_Aviz Telefonizare-semnat.pdf.p7s
- 5.5_Aviz APA PROD_Central-semnat.pdf.p7s
- Anexa Fisa date - Factori evaluare-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054189.pdf
- Model contract-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Valoare atribuită
950.312,76 RON
din 993.723,86 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 43.411,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.