Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOSPECIALA POMPIERI IN CADRUL PROIECTULUI „ACHIZITIONARE MASINA ISU IN COMUNA PARDINA, JUD TULCEA”
- Număr anunț
- SCN1048013
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRIM SA (CUI 384998)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598.040,89 RON
- Valoare atribuită
- 597.940 RON
- Data publicării
- 11.07.2019 23:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1023740
- Termen limită
- 23.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055028
Documente
Documentația de atribuire
- 4.2.Formulare ISU Pardina.doc.p7s
- 4.3.Model contract ISU Pardina.doc.p7s
- Caiet de sarcini ISU Pardina.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055028.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
597.940 RON
din 598.040,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro