Atribuită Anunț de participare

IMBUNATATIREA SERVICIILOR PUBLICE LOCALE ADRESATE POPULATIEI COMUNEI PRIN ACHIZITIA UNUI BULDOEXCAVATOR IN COMUNA PASTRAVENI , JUDETUL NEAMT

Număr anunț
SCN1048000
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318.283,87 RON
Valoare atribuită
318.280 RON
Data publicării
11.07.2019 16:46
Anunț de atribuire
SCNA1022713
Termen limită
25.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055211

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

318.280 RON

din 318.283,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.