Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,1% sub estimat

Dotari festival traditii culinare pentru implementarea proiectului: „REABILITARE SI MODERNIZARE CAMIN CULTURAL DIN SAT BASTA, COMUNA SECUIENI, JUDETUL NEAMT”

Număr anunț
SCN1047993
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.405 RON
Valoare atribuită
57.122,44 RON 27,1% sub estimat
Data publicării
11.07.2019 16:08
Anunț de atribuire
SCNA1027787
Termen limită
29.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055316

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

57.122,44 RON

din 78.405 RON estimat 27,1%

Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 21.282,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.