Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
Aparatura evenimente culturale pentru implementarea proiectului: „REABILITARE SI MODERNIZARE CAMIN CULTURAL DIN SAT BASTA, COMUNA SECUIENI, JUDETUL NEAMT”
- Număr anunț
- SCN1047992
- Autoritate contractantă
- Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.642,68 RON
- Valoare atribuită
- 182.619 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2019 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1025630
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055312
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Model contract.doc.p7s
- 8. Caiet de sarcini-pag. 30-38.pdf.p7s
- 9. MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
- FisaDate_DF1055312.pdf
- Liste dotari si fise tehnice-aparatura.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STARC4SYS SRL CUI RO31340215
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRODENERGO SERVICE SRL CUI RO 17677003
Valoare atribuită
182.619 RON
din 330.642,68 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 148.023,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.