Atribuită
Anunț de participare
Furnizare de Laptopuri
- Număr anunț
- SCN1047980
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.904 RON
- Valoare atribuită
- 18.896 RON
- Data publicării
- 11.07.2019 15:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1021180
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055217
Documente
Documentația de atribuire
- caiete de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055217.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Valoare atribuită
18.896 RON
din 18.904 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro