Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,6% sub estimat
Achizitie mobilier scolar pentru unitatea operationala Scoala Gimnaziala nr.169 - ordonator tertiar de credite
- Număr anunț
- SCN1047973
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.575 RON 50,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2019 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1020814
- Termen limită
- 18.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055246
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- catedra.jpg.p7s
- contract.pdf.p7s
- dulap cu 1 usa.jpg.p7s
- Dulap cu 2 usi.jpg.p7s
- FisaDate_DF1055246.pdf
- formulare.docx.p7s
- instructiuni pt ofertanti.pdf.p7s
- prop financiara.pdf.p7s
- prop tehnica.pdf.p7s
- Pupitru dublu.jpg.p7s
- Pupitru individual.jpg.p7s
- scaun.jpg.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Valoare atribuită
82.575 RON
din 167.000 RON estimat
50,6%
Adjudecat la 49,4% din estimat · economie 84.425 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.