Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Achizitie aparatura pentru dezinfectare

Număr anunț
SCN1047948
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.789,91 RON
Valoare atribuită
74.000 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
11.07.2019 12:31
Anunț de atribuire
SCNA1021796
Termen limită
22.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054993

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 74.789,91 RON Adjudecat: 74.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de dezinfectie inalta pe baza de abur si dezinfectant 60.504,20 RON BIO HYGIENE SRL 60.000 RON ↓0,8%
2 Aparat de nebulizare pentru microaeroflora 14.285,71 RON BIO HYGIENE SRL 14.000 RON ↓2,0%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809

Valoare atribuită

74.000 RON

din 74.789,91 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 789,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.