Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului de investitii „Consolidare si modernizare corp E – Bucatarie”

Număr anunț
SCN1047946
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
ROVIS LIDER SRL (CUI 12430567)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.549.837,68 RON
Valoare atribuită
3.910.884,23 RON
Data publicării
11.07.2019 12:20
Anunț de atribuire
SCNA1022150
Termen limită
29.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055115

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROVIS LIDER SRL CUI RO 12430567
Subcontractanți 5
ATU CONSULTING SRL CUI RO21286259
ELECTROSISTEM SRL CUI RO 12395478
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696

Valoare atribuită

3.910.884,23 RON

din 3.549.837,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.