Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,6% sub estimat
Furnizare lemn de foc
- Număr anunț
- SCN1047911
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SILVA SRL (CUI 18089362)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.850 RON
- Valoare atribuită
- 20.562 RON 59,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2019 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1021229
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055047
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055047.pdf
- Model de contract.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 50.850 RON Adjudecat: 20.562 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Bisoca | 3.600 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Penteleu | 11.250 RON | Anulat | — |
| 3 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Fundata | 6.750 RON | Anulat | — |
| 4 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Moraresti | 2.700 RON | — | |
| 5 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Zimnicea | 2.700 RON | — | |
| 6 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Patarlagele | 3.600 RON | Anulat | — |
| 7 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Buzau | 4.950 RON | Anulat | — |
| 8 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Alexandria | 4.500 RON | — | |
| 9 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Intorsura Buzaul… | 8.100 RON | MARSIK WOOD | 8.082 RON ↓0,2% |
| 10 | Furnizare lemne de foc la Statia Meteorologica Stolnici | 2.700 RON | TERRA SILVA S.R.L. | 12.480 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARSIK WOOD SRL CUI RO29337641
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Valoare atribuită
20.562 RON
din 50.850 RON estimat
59,6%
Adjudecat la 40,4% din estimat · economie 30.288 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.