Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat
ACHIZIŢIONARE Auto-utilitara multifunctionala punte dubla spate dotata cu sararita si lama zapada pentru proiectul “Dotare cu utilaj Serviciul Public Voluntar pentru Situaţii de Urgenţă al Comunei Movileni, Judeţul Galati ”
- Număr anunț
- SCN1047889
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144430-1 · Vehicule de curatare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.876 RON
- Valoare atribuită
- 217.000 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2019 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1022055
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054980
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
217.000 RON
din 260.876 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 43.876 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.