Anulată
Anunț de participare
Furnizare echipamente de interventie in situatii de urgenta pentru dotarea Unitatii de Interventie in Situatii de Urgenta din zona transfrontaliera – Craiova (Ambulante si autospeciala 4500 l)
- Număr anunț
- CN1015688
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.924.116,13 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 05.10.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1024429
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 193-468158
- Documentație de atribuire
- DF1058039
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.924.116,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Ambulanta tip B, Ambulanta tip C | 783.531,83 RON | Anulat | — |
| 2 | : Autospeciala de stingere a incendiilor cu capacitate sporita,… | 1.140.584,30 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.