Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat

Lucrări pentru punere în siguranţă de urgenţă, consolidare zid de sprijin Calea Poienii - str. Spatar Milescu - PT şi executie

Număr anunț
SCN1047879
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
GEOSOND SA (CUI 5625027)
Cod CPV
45111230-9 · Lucrari de stabilizare a solului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672.268,90 RON
Valoare atribuită
572.765,07 RON 14,8% sub estimat
Data publicării
11.07.2019 07:41
Anunț de atribuire
SCNA1022374
Termen limită
23.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054932

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOSOND SA CUI RO 5625027

Valoare atribuită

572.765,07 RON

din 672.268,90 RON estimat 14,8%

Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 99.503,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.