Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

Mentenanta majora a LEA 400 kV Iernut – Sibiu Sud (proiectare)

Număr anunț
CN1013112
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
ROMPROIECT ELECTRO SRL (CUI 13823815)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476.160 RON
Valoare atribuită
436.700 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
12.07.2019 15:30
Anunț de atribuire
CAN1025248
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
GEOCADEX SRL CUI 23829530
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

436.700 RON

din 476.160 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 39.460 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.