Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune aparat de radiologie mobil, digital cu brat C
- Număr anunț
- SCN1048140
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473.315 RON
- Valoare atribuită
- 472.505 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1021392
- Termen limită
- 26.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055140
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055140.pdf
- Secțiunea IV contract.docx.p7s
- SECTIUNEA V FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
Valoare atribuită
472.505 RON
din 473.315 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.