Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,7% sub estimat

Profile,foi constructii si plase metalice - 3 Loturi

Număr anunț
SCN1048112
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
AMMASTEEL MET SRL (CUI 24742341)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.532,38 RON
Valoare atribuită
68.711,80 RON 17,7% sub estimat
Data publicării
12.07.2019 13:58
Anunț de atribuire
SCNA1022246
Termen limită
30.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055323

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 68.711,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Foi constructii, 1. Profile AMMASTEEL MET SRL 59.211,80 RON
3 Plase metalice SITOS 9.500 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMMASTEEL MET SRL CUI RO24742341
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SITOS SRL CUI RO 6816963
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FORTZA . RO SRL CUI RO 9947416
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

68.711,80 RON

din 83.532,38 RON estimat 17,7%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 14.820,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.