Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
„Servicii de pază și protecție umană” pe raza comunei Batăr
- Număr anunț
- SCN1048106
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATAR (CUI 4738419)
- Furnizor / câștigător
- PAZA SI PROTECTIE BIHOR SRL (CUI 22003997)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340.000 RON
- Valoare atribuită
- 307.020 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 13:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1023698
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055441
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Caiet de Sarcini Servicii de paza Batar.pdf.p7s
- 5. formulare.docx.p7s
- 6. contract de pază.doc.p7s
- FisaDate_DF1055441.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAZA SI PROTECTIE BIHOR SRL CUI 22003997
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOL GUARD SRL CUI RO31416470
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ATHOS GUARD SECURITY SRL CUI RO28039728
Valoare atribuită
307.020 RON
din 340.000 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 32.980 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.