Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

AMENAJARE SEDIU ADMINISTRATIV - DIRECTIA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2

Număr anunț
SCN1048091
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2 (CUI 13811802)
Furnizor / câștigător
RECON SI DOJE SRL (CUI 3145464)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.346.166 RON
Valoare atribuită
4.315.979,52 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
12.07.2019 13:11
Anunț de atribuire
SCNA1024461
Termen limită
02.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054804

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RECON SI DOJE SRL CUI RO 3145464
Subcontractanți 1
SION SOLUTION SRL CUI 30568089

Valoare atribuită

4.315.979,52 RON

din 4.346.166 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 30.186,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.