Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat
Săpun de toaletă (100g) solid
- Număr anunț
- SCN1048069
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TURKROM SA (CUI 6572370)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.975 RON
- Valoare atribuită
- 11.937 RON 8,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 10:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1021912
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055233
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sapun.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055233.pdf
- Model contract sapun.pdf.p7s
- Sectiunea FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURKROM SA CUI RO6572370
Valoare atribuită
11.937 RON
din 12.975 RON estimat
8,0%
Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 1.038 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.