Ofertă acceptată Cumpărare directă

FL TOAST CU FAINA CLASIC 200G MUNTE LACT UNT 65% 1*30 ARO OUA M 900G OLYMPUS SMANTANA 20% SOLOMONESC

Număr anunț
DA40665329
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534,12 RON
Valoare atribuită
2.534,12 RON
Data publicării
19.06.2026 09:25
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534,12 RON

din 2.534,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.