Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru Videogastroscop Olympus tip GIF-H170, seria 2401153

Număr anunț
DA40650836
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.433 RON
Valoare atribuită
37.433 RON
Data publicării
17.06.2026 13:47
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.433 RON

din 37.433 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.