Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Inlocuire baterie acumulatori 220 V, SI cc in statia 220/110 kV Gradiste
- Număr anunț
- CN1013088
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 148.409,30 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 09:09
- Anunț de atribuire
- CAN1023365
- Termen limită
- 16.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055137
Documente
Documentația de atribuire
- contract baterie Gradiste -semnat.pdf.p7s
- CS Inlocuire baterie acumulatori 220V, nr.2 SI c.c. in st Gradiste-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055137.pdf
- Formulare baterie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Asociați 1
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SPRINTER 2000 SA CUI RO 6620460
Subcontractanți 1
AMPER SRL CUI RO3085869
Valoare atribuită
148.409,30 RON
din 160.000 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 11.590,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.