Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
” LUCRARI DE REFACERE PLATFORMA DRUM COMUNAL DC PERISANI – MLACENI, SAT PERISANI, KM 1+500 +1+572”
- Număr anunț
- SCN1048027
- Autoritate contractantă
- Comuna Perisani (CUI 2541703)
- Furnizor / câștigător
- CAZICOM SRL (CUI 7545803)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.198,53 RON
- Valoare atribuită
- 105.981,02 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1022895
- Termen limită
- 09.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055190
Documente
Documentația de atribuire
- 003_MEMORIU PT DC5-PERISANI.pdf.p7s
- Alunecare DC 5.pdf.p7s
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055190.pdf
- Formulare si model contract.doc.p7s
- liste de cantitati fara preturi.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Valoare atribuită
105.981,02 RON
din 106.198,53 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 217,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.