Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Lucrari de construire “UPU – SMURD–CONSTRUIRE HELIPORT PE TERASA SUPERIOARĂ A SPITALULUI – SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ “SFÂNTUL IOAN CEL NOU” DIN SUCEAVA”
- Număr anunț
- SCN1048020
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- LOIAL IMPEX SRL (CUI 3176126)
- Cod CPV
- 45235320-2 · Lucrari de constructii de zone de stationare a aeronavelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.895.943,59 RON
- Valoare atribuită
- 4.882.387,25 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2019 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1027604
- Termen limită
- 21.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055298
Documente
Documentația de atribuire
- 001 SF PARTE SCRISA-semnat.pdf.p7s
- 002 SF PARTE DESENADA-VOLUMUL 1 DIN 2-semnat.pdf.p7s
- 003 SF PARTE DESENATA-VOLUMUL 2 DIN 2_Part1-semnat.pdf.p7s
- 003 SF PARTE DESENATA-VOLUMUL 2 DIN 2_Part2-semnat.pdf.p7s
- ANEXA-Capacitate tehnica si profesionala-experienta similara-semnat.pdf.p7s
- ANEXA LA C.S-semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini_lucrari-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1055298.pdf
- Formulare Oferta Tehnica-semnat.docx.p7s
- Formular Oferta Financiara-semnat.xlsx.p7s
- Fotografii_Lucrari-semnat.zip.p7s
- Proiect de contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Terți + subcontractanți 1
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
Valoare atribuită
4.882.387,25 RON
din 4.895.943,59 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 13.556,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.