Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achizitie autoturisme

Număr anunț
SCN1048017
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.033,61 RON
Valoare atribuită
142.946,42 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
12.07.2019 07:34
Anunț de atribuire
SCNA1022241
Termen limită
30.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055133

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410

Valoare atribuită

142.946,42 RON

din 144.033,61 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.087,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.