Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

ACHIZITIE DE AUTOVEHICULE

Număr anunț
SCN1048014
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
PORSCHE INTER AUTO ROMANIA SRL (CUI 22188461)
Cod CPV
34111200-0 · Berline (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.235,28 RON
Valoare atribuită
572.773,14 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
12.07.2019 07:08
Anunț de atribuire
SCNA1022912
Termen limită
26.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 588.235,28 RON Adjudecat: 572.773,14 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AUTOTURISME DE ORAS 336.134,45 RON PORSCHE INTER AUTO ROMANIA S.R.L. 513.973,14 RON
2 AUTOTURISM DE TEREN 193.277,31 RON
3 AUTOSPECIALA TRANSPORT CANIN 58.823,52 RON ROMTURINGIA S.R.L. 58.800 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265

Valoare atribuită

572.773,14 RON

din 588.235,28 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 15.462,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.