Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,8% sub estimat
Desktop – transa 4
- Număr anunț
- CN1015829
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452.932,69 RON
- Valoare atribuită
- 213.752,69 RON 52,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2019 20:58
- Anunț de atribuire
- CAN1027079
- Termen limită
- 06.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065126
Documente
Documentația de atribuire
- Desktop transa 4 - FORMULARE.doc.p7s
- Desktop transa 4 - Model contract de furnizare v1.docx.p7s
- FisaDate_DF1065126.pdf
- Lot 1 - ID 13281 - desktop v1.docx.p7s
- Lot 2 - ID 13249 - desktop v1.docx.p7s
- Lot 3 - ID 13194 - desktop v1.docx.p7s
- Lot 4 - ID 12958 - desktop v1.docx.p7s
- Lot 5 - ID 385 - desktop v1.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 452.932,69 RON Adjudecat: 213.752,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ID 13281 - desktop | 378.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 138.820 RON ↓63,3% |
| 2 | ID 13249 - desktop | 28.750 RON | — | |
| 3 | ID 13194 - desktop | 33.613,40 RON | — | |
| 4 | ID 12958 - desktop | 1.855 RON | — | |
| 5 | ID 385 - desktop | 10.714,29 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 74.932,69 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
213.752,69 RON
din 452.932,69 RON estimat
52,8%
Adjudecat la 47,2% din estimat · economie 239.180 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.