Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU APARATURA MEDICALA 3
- Număr anunț
- CN1015828
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2019 01:47
- Anunț de atribuire
- CAN1025409
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 194-471012
- Documentație de atribuire
- DF1065124
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa cant caiet de sarcini.xls.p7s
- DA AC APARATURA MEDICALA 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065124.pdf
- Formulare AC aparatura medicala 2 .doc.p7s
- L1_CAIET SARCINI Sistem de Recuperare Cardiaca.doc.p7s
- L2_CAIET SARCINI ECOGRAF DOPPLER COLOR.doc.p7s
- L3_CAIET SARCINI EKG.doc.p7s
- Model_Acord-cadru Contract MS FINAL.doc.p7s
Loturi (3)
Estimat: 1.184.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM COMPUTERIZAT DE RECUPERARE CARDIACA | 300.000 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | — |
| 2 | ECOGRAF DOOPLER COLOR | 820.000 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | — |
| 3 | APARAT EKG CU 12 CANALE | 64.000 RON | BROKMED S.R.L. | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BROKMED SRL CUI RO 24109723
Subcontractanți 1
SERVICE MEDICAL BROKMED S.R.L. CUI 34808184
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.