Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
SERVICII DE AUDITARE A SITUAȚIILOR FINANCIARE ÎNTOCMITE ÎN CONFORMITATE CU OMFP 1802/2014, CU MODIFICĂRILE ȘI COMPLETĂRILE ULTERIOARE
- Număr anunț
- SCN1048257
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- MAZARS ROMANIA (CUI 6970597)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202.500 RON
- Valoare atribuită
- 183.500 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2019 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1023075
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055626
Documente
Documentația de atribuire
- CS Serv Audit.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055626.pdf
- Formulare Servicii Audit.docx.p7s
- Model AC si Ctr SUBS. serv Audit.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAZARS ROMANIA CUI 6970597
Terți susținători 1
ACCENTO MANAGEMENT CONSULTANTS CUI RO16702435
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CEAUŞESCU & PARTNERS SRL CUI 27432388
Valoare atribuită
183.500 RON
din 202.500 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 19.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.