Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune LOTUL 1 ECOGRAF MULTIDISCIPLINAR LOTUL 2 SONDA CORD ECOGRAF
- Număr anunț
- SCN1048195
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.893 RON
- Valoare atribuită
- 449.193 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2019 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1021391
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055429
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ecograf.pdf.p7s
- caiet de sarcini sonda.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055429.pdf
- SECTIUNEA V FORMULARE.docx.p7s
- STRATEGIA DE CONTRACTAREp.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 449.893 RON Adjudecat: 449.193 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECOGRAF MULTIDISCIPLINAR | 428.293 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 449.193 RON |
| 2 | SONDA CORD ECOGRAF DIN DOTARE | 21.600 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
449.193 RON
din 449.893 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.